Nastavljamo sa radom i učenjem na malo drugačiji način. Redovno pratite uputstva i zadatke na ovoj stranici, učite i zabavite se u isto vreme!

Podsećam vas da naš udžbenik PROJECT ima i svoju internet stranicu za učenike https://elt.oup.com/student/project/?cc=rs&selLanguage=en Tu se nalaze audio zapisi iz knjige, gramatičke jedinice koje obradjujemo, zanimljive igrice sa novim rečima i izrazima, kao i mini-testovi koje radite online i odmah dobijate rezultate. To su odlične i interesantne vežbe za sve što radimo, koristite ih redovno. I da, ne zaboravite da je za pokretanje igrica i testova potrebno da omogućite Flash Player za ovaj sajt.

Odredjene zadatke koje vam budem dala poslaćete mi na mejl olivera.cvetkovic@skolaigk.edu.rs

U prilogu vas čeka Zadatak 1 – Food

Keep up the good work!

Veliki pozdrav,

Olivera Cvetković

Author

Zoran Čučković

Leave a Comment

Your email address will not be published. Marked fields are required.