Наставна јединица : Електрична струја ( рачунски задаци)

Драги ученици,

Обавештавам све ученике,родитеље да са сајта школе“ ОШ Иван Горан Ковачић“ могу остварити увид и преузети све материјале који се емитују путем телевизијског програма у склопу наставе на даљину организоване због ванредног стања..
Такође, путем мејла можете доставити свако питање ,изнети проблем или сугестију у вези емитованог градива из предмета Физика,али и свака друга питања или евентуалне проблеме до којих сте дошли или сте уочили невезано за дигиталну наставу.
С тим у вези,бићемо у свакодневном контакту, путем mail
natasa.tabakovic@skola igk.edu.rs
Наставну јединицу “ електрична струaја“ ,ми смо је на часу урадили,,На РТС 3 сте могли опет да поновите. и урадите задатке.
Предлажем ,
– да градиво обновите и урадите рачунске задатке 42,43,44,45 из збирке задатака на страни 48 .
Молим све ученике, да ми све урађене задатке пошаљу на mail до среде 25.3.2020. г
Срдачан поздрав!
Наташа Табаковић