Poštovani roditelji,
nadamo se da su svi naši dragi đaci prvaci dobro i da su se tokom prethodnog perioda već privikli na novi način rada u kućnim uslovima. U želji da im maksimalno olakšamo takav način rada, u prilogu vam šaljemo kratko uputstvo za korišćenje udžbenika i kratko objašnjenje uz to. Takođe vam šaljemo i uputstvo za rad sa decom za ovu radnu nedelju. Razumemo specifičnost uslova u kojima se svi nalazimo i ne želimo da puno opteretimo decu. S’ tim u vezi savetujemo vam da deca ostanu u kontaktu sa jezikom na bilo koji način, slušajući pesmice vezano za teme koje obrađujemo i na Youtube-u, ili sa diska koji prati naš program i da rade ono što vam mi budemo postavljale na sajtu škole.
Vaše nastavnice.

Zadatak 1 – FOOD

Uputstvo za koriscenje udzbenika (1)

Zadatak 2 – FOOD

Author

Zoran Čučković

Leave a Comment

Your email address will not be published. Marked fields are required.