Драги ученици 5/1, 5/2, 5/3 и 5/4,

Ваше наставнице за ову недељу настављају са планираним градивом. Друга лекција је глаголски род и у прилогу вам шаљемо презентацију / лекцију. Неколико пута је прегледајте, а након тога прочитајте и стране 58. и 59. из ваших Граматика. Тек кад то урадите, отворићете Радне свеске и, уз помоћ презентације и Граматике, решавати задатке из Радне свеске на стр. 48. и 49. од 7. до 11. задатка (ово није класичан домаћи задатак, већ задаци служе да проверите да ли сте разумели ново градиво).

Све што желите да нас питате и што није јасно из ове области моћи ћете да урадите путем мејла:

ученици 5/1 шаљу питања наставници Драгани Цукић на: dragana.cukic@skolaigk.edu.rs

ученици 5/2, 5/3 и 5/4 шаљу питања наставници Наташи Станојковић на: natasa.stanojkovic@skolaigk.edu.rs

Пуно здравља и успеха у раду,

наставнице Драгана и Наташа

Глаголски род