Драги ученици 5/1, 5/2, 5/3 и 5/4,

1. На РТС-у ћете ове недеље обнављати заменице, бројеве, „Кирију“ Бранислава Нушића и непроменљиве речи (прилози и предлози). Пажљиво одгледајте та предавања и телевизијске преносе искористите да се подсетите градива.
  2. Прошле недеље добили сте упутство за роман Игора Коларова „Аги и Ема“ (рок да то урадите био је 05.04.2020. г). Тада смо вам најавиле да ћемо ове недеље проверити како сте доживели и разумели „Агија и Ему“. У уторак, 07.04.2020.г. у 17:00 радићете тест из ове области путем линка на подсајту школе. Будите поред рачунара / телефона пет минута пре заказаног теста, имаћете одређено време да решите тест, након чега ће линк бити уклоњен. Број поена са теста биће унет у картицу Активности у Ес дневнику. Ученици који не могу да раде тест у заказано време, јавиће нам мејлом разлог(е) да се договоримо за други термин.
  3. У среду настављамо са планираним градивом – добићете на подсајту материјал за народне лирске породичне песме.

Све што желите да нас питате можете да урадите путем мејла:

ученици 5/1 шаљу питања наставници Драгани Цукић на:

dragana.cukic@skolaigk.edu.rs

ученици 5/2, 5/3, 5/4 шаљу питања наставници Наташи Станојковић на:

natasa.stanojkovic@skolaigk.edu.rs

Пуно здравља и успеха у раду,

наставнице Драгана и Наташа